Изборник
| Boja | Crvena |
|---|---|
| Brend automobila | Renault |
| Dimenzije rupe | 8*9,5mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 22,5*25mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crvena
Prečnik glave : 22,5*25mm
Za rupu : 8*9,5mm
Visina : 17,5mm
Kom/pak : 10
Renault Nr.:7703077363
Kataloški broj 16248
Повезани производи
-
Honda
Honda, Mitsubishi, Nissan, Renault kopče za fiksiranje podkrila i branika
Оцењено са 0 од 5110,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Dacia, Peugeot, Renault žabice za fiksiranje kablova u motornom prostoru
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu





