Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Renault |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 16*21,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,6mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 16*21,7mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 15,6mm
Kom/pak : 10
Renault Nr.: 7703067448
Kataloški broj 16251
Повезани производи
-
Renault - Dacia
Renault Laguna žabice za fiksiranje ukrasne lajsne
Оцењено са 0 од 549,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Оцењено са 0 од 555,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Dacia, Fiat, Renault tiple za šraf 3,9mm
Оцењено са 0 од 545,00 рсд Dodaj u korpu





