Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Chevrolet, Dacia, Daewoo, Nissan, Opel, Renault |
| Dimenzije rupe | 8,5mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Ostalo, Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 17,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,7mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 17,7mm
Prečnik osovine : 8,2mm
Ukupna dužina : 14,7mm
Kom/pak : 25
Nissan Nr.: 01515-00QAB
Opel Nr.: 91169793, 4413420
Renault Nr.: 7703072360
Kataloški broj 15394
Повезани производи
-
Autobusi i kamioni
Chevrolet, Daewoo, Hyundai, Kia, Mazda kopče za tapacire i fiksiranje podkrila
Оцењено са 0 од 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Daewoo, Honda, Opel kopče za fiksiranje branika
Оцењено са 0 од 581,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu





