Изборник
| Boja | Žuta |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Dacia, Peugeot, Renault |
| Dimenzije rupe | 12,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : žuta
Prečnik glave : 12/17,6mm
Prečnik osovine : 12mm
Ukupna dužina : 19mm
Kom/pak : 10
Citroen Nr.: 699156
Dacia – Renault Nr.: 6001549265, 8200700969
Kataloški broj 19872
Повезани производи
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Dacia, Peugeot, Renault žabice za fiksiranje keder gume
Оцењено са 0 од 536,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Оцењено са 0 од 555,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Citroen, Dacia, Fiat, Peugeot, Renault žabice za tapacir
Оцењено са 0 од 546,00 рсд Dodaj u korpu




