Изборник
“Univerzalne tiple za šraf od 2,9mm” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Lexus, Peugeot, Toyota |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 13mm
Tipla : 9mm
Ukupna dužina : 20mm
Pak/kom : 10
Citroen Nr.: 1612455780
Toyota Nr.: 67773-0E020
Kataloški broj 15011
Повезани производи
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Dacia, Peugeot, Renault žabice za fiksiranje keder gume
Оцењено са 0 од 536,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 3,5mm
Оцењено са 0 од 562,00 рсд Dodaj u korpu




