Изборник
| Boja | Bordo |
|---|---|
| Brend automobila | Daewoo, Lexus, Mazda, Suzuki, Toyota |
| Dimenzije rupe | 8,5mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bordo
Prečnik glave : 13 mm
Prečnik osovine : 8.5 mm
Ukupna dužina : 20,8mm
Kom/pak : 25 kom
Daewoo Nr. : D94530623
Mazda Nr.: 6777-11-2050
Suzuki Nr.: 09409-08320
Toyota Nr.: 67771-12050
Kataloški broj 16121
Повезани производи
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Chevrolet, Daewoo, Opel univerzalne kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 565,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot nosač poluge od haube
Оцењено са 0 од 5100,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu





