Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Honda, Mitsubishi, Suzuki |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Ostalo |
| Prečnik glave | 17,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,4mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 17,7mm
Prečnik osovine : 8,8mm
Ukupna dužina : 19,4mm
Kom/pak : 10
Mitsubishi Nr.: MR200300
Suzuki Nr.: 09409-08327-000
Kataloški broj 15319
Повезани производи
-
Honda
Honda, Mitsubishi, Nissan, Renault kopče za fiksiranje podkrila i branika
Оцењено са 0 од 5110,00 рсд Dodaj u korpu -
Honda
Honda, Mazda, Suzuki kopče za fiksiranje keder gume
Оцењено са 0 од 560,00 рсдОригинална цена је била: 60,00 рсд.52,00 рсдТренутна цена је: 52,00 рсд. Dodaj u korpu





