Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai, Kia |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 12,2*13,9mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 12,2*13,9mm
Prečnik osovine : 6mm
Ukupna dužina : 18,3mm
Kom/pak : 25
Hyundai Nr.: 87770-28000
Kataloški broj 16062
Повезани производи
-
Hyundai - Kia
Hyundai Accent, i10, Santa Fe auto kopče za fiksiranje pragova
Оцењено са 0 од 562,00 рсд Dodaj u korpu -
Autobusi i kamioni
Chevrolet, Daewoo, Hyundai, Kia, Mazda kopče za tapacire i fiksiranje podkrila
Оцењено са 0 од 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Daewoo, Honda, Hyundai, Suzuki kopče za fiksiranje branika
Оцењено са 0 од 5111,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu





