Изборник
| Boja | Žuta |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai, Kia |
| Dimenzije rupe | 6,5*12mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 9,8*11mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : žuta
Prečnik glave : 9,8*11mm
Prečnik osovine : 9,3*12mm
Ukupna dužina : 14,5mm
Kom/pak : 25
Hyundai Nr.: 87758-35000
Kataloški broj 16046
Повезани производи
-
Hyundai - Kia
Hyundai Genesis, Santa Fe, Sonata, Kia Optima žabce za fiksiarnje prednjeg branika
Оцењено са 0 од 596,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai Accent, i10, Santa Fe auto kopče za fiksiranje pragova
Оцењено са 0 од 562,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Toyota kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu





