Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 5,0mm |
| Namene žabica - kopči | Za fiksiranje keder gume, Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 5,6*17mm |
| Ukupna dužina ili visina | 8,6mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 5,6*17mm
Za rupu : 5mm
Ukupna dužina : 8,6mm
Kom/pak : 25
Škoda Nr.: 1H0823717
Kataloški broj 15352
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Volkswagen limene žabice za fiksiranje podkrila i izolacije haube
Оцењено са 0 од 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje obloga
Оцењено са 0 од 596,00 рсд Dodaj u korpu





