Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 10,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 34,6*39mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 34,6*39mm
Prečnik osovine : 9,4mm
Ukupna dužina : 15mm
Kom/pak : 10
Volkswagen Nr.: 1H0853585
Kataloški broj 16381
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje obloga
Оцењено са 0 од 596,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne kopče za tapacir sa klinom
Оцењено са 0 од 548,00 рсд Dodaj u korpu





