Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 10,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 22,6*40,2mm |
| Ukupna dužina ili visina | 23,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 22,6*40,2mm
Prečnik osovine : 9,4mm
Ukupna dužina : 23,8mm
Kom/pak : 10
Volkswagen Nr.: 1H0853585A
Kataloški broj 16350
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Mini, Seat, Volkswagen žabice za tapacir sa vrata
Оцењено са 0 од 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiksiranje unutrašnje obloge karoserije
Оцењено са 0 од 598,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne kopče za tapacir sa klinom
Оцењено са 0 од 548,00 рсд Dodaj u korpu





