Изборник
| Boja | Srebrna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Seat, Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 5*9mm |
| Namene žabica - kopči | Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…), Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 9*14mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : srebrna
Prečnik glave : 9*14mm
Prečnik osovine : 5*9mm
Ukupna dužina : 16,2mm
Kom/pak : 25
Škoda Nr.: 4A0867276B
Kataloški broj 15347
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Renault, Seat, Volvo kopče za tapacir na vratima i fiksiranje pragova
Оцењено са 0 од 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Volkswagen žabice za fiksiranje podkrila
Оцењено са 0 од 535,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiskiranje plastičnih obloga
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu





