Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Seat, Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 9,5mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima |
| Prečnik glave | 21,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 21,5mm
Prečnik osovine : 9,4mm
Ukupna dužina : 20,5mm
Kom/pak : 25
Seat, Škoda, VW Nr.: 3B0868243
Kataloški broj 15346
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Volkswagen žabice za fiksiranje podkrila
Оцењено са 0 од 535,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Aud, BMW flips za donju zaštitu motora i karoserije
Оцењено са 0 од 5120,00 рсд Dodaj u korpu





