Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 8,5mm |
| Namene žabica - kopči | Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…), Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 20,4mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20,4mm
Prečnik osovine : 8,5mm
Ukupna dužina : 15,2mm
Kom/pak : 25
Škoda Nr.: 19186719901C
Kataloški broj 15345
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Volkswagen limene žabice za fiksiranje podkrila i izolacije haube
Оцењено са 0 од 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault,Seat, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 548,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Оцењено са 0 од 555,00 рсд Dodaj u korpu





