Изборник
| Boja | Srebrna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 16,3*22,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 5,0mm |
| Vrsta delova | Navrtke, matice, Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : srebrna
Prečnik glave : 16,3*22,5mm
Prečnik osovine : 7mm
Visina : 5mm
Kom/pak : 10
Volkswagen Nr.: 8E0805960
Kataloški broj 16400
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault,Seat, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 548,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Aud, BMW flips za donju zaštitu motora i karoserije
Оцењено са 0 од 5120,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Оцењено са 0 од 5110,00 рсд Dodaj u korpu





