Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, BMW, Mini, Seat, Škoda, Volkswagen |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Podkrila – blatobrani unutrašnji, Univerzalne |
| Prečnik glave | 14,8mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,0mm |
| Vrsta delova | Šrafovi, Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
| Dimenzije rupe | 4,8mm |
SKU
188084
Категорије Audi - Seat - Volkswagen, Bmw - Mini Cooper, Škoda, Torx vijak za lim sa širokom glavom
Tag 188084
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 14,8mm
Prečnik : 4,8mm
Ukupna dužina : 19mm
Kom/pak : 25
BMW Nr.: 07146963883
Škoda Nr.: N90775001
Kataloški broj 15335
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Volkswagen limene žabice za fiksiranje podkrila i izolacije haube
Оцењено са 0 од 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Seat, Volkswagen univerzalni torx šraf za lim 4,8*19mm
Оцењено са 0 од 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje obloga
Оцењено са 0 од 596,00 рсд Dodaj u korpu





