Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Chevrolet, Daewoo, Ford, Opel, Seat, Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 5,0mm |
| Namene žabica - kopči | Za fiksiranje keder gume |
| Prečnik glave | 6*15mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 6*15mm
Prečnik osovine : 5mm
Ukupna dužina : 18,5mm
Kom/pak : 25
Ford Nr.: 106520
Opel Nr.: 157979, 90579619
Volkswagen Nr.: 1H0837719
Kataloški broj 15388
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Оцењено са 0 од 555,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje obloga
Оцењено са 0 од 596,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)
Оцењено са 0 од 5167,00 рсд Dodaj u korpu




