Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Seat, Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi, Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 13*16mm |
| Ukupna dužina ili visina | 21,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 13*16mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 21,5mm
Kom/pak : 25
Škoda Nr.: 3C0853585
Kataloški broj 15330
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Volkswagen limene žabice za fiksiranje podkrila i izolacije haube
Оцењено са 0 од 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault, Volkswagen žabice za fiksiranje obloga vrata
Оцењено са 0 од 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiksiranje unutrašnje obloge karoserije
Оцењено са 0 од 598,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Оцењено са 0 од 5110,00 рсд Dodaj u korpu





