Изборник
| Boja | Zelena |
|---|---|
| Brend automobila | Chevrolet |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 17,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 28,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : zelena
Prečnik glave : 17mm
Prečnik tiple : 7mm
Ukupna dužina : 28,5mm
Pak/kom : 25
Fabrički broj : –
Kataloški broj 16655
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
BMW, Daewoo, Honda, Opel kopče za fiksiranje branika
Оцењено са 0 од 581,00 рсд Dodaj u korpu -
Autobusi i kamioni
Univerzalne kopče za fiksiranje unutrašnje obloge u vozilu
Оцењено са 0 од 569,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Chevrolet, Daewoo, Opel univerzalne kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 565,00 рсд Dodaj u korpu




