Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Daewoo |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 11*14,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 11*14,7mm
Prečnik osovine : 7mm
Ukupna dužina : 15,2mm
Kom/pak : 25
Daewoo Nr. : D94530494
Kataloški broj 16044
Повезани производи
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Mazda, Mitsubishi, Opel, Toyota kopče za fiksiranje maske hladnjaka
Оцењено са 0 од 590,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Daewoo, Honda, Hyundai, Suzuki kopče za fiksiranje branika
Оцењено са 0 од 5111,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Ford, GM, Opel, univerzalne žabice za fiksiranje obloga
Оцењено са 0 од 560,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 5120,00 рсд Dodaj u korpu




