Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Honda |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Za fiksiranje keder gume, Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 11,8mm |
| Ukupna dužina ili visina | 11,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 11,8mm
Prečnik osovine : 7mm
Ukupna dužina : 11mm
Kom/pak : 25
Honda Nr.: 91518-SM4-003
Kataloški broj 16004
Повезани производи
-
Honda
Honda, Mazda, Suzuki kopče za fiksiranje keder gume
Оцењено са 0 од 560,00 рсдОригинална цена је била: 60,00 рсд.52,00 рсдТренутна цена је: 52,00 рсд. Dodaj u korpu




