Изборник
| Boja | Pink |
|---|---|
| Brend automobila | Mercedes |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,3mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : roze
Prečnik glave : 13,3mm
Prečnik osovine : 7,7mm
Ukupna dužina : 19mm
Kom/pak : 25
Mercedes Nr.: A0009918998
Kataloški broj 15607
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Land Rover, Mercedes, Seat, Škoda, Volkswagen žabice za unutrašnje obloge tapacire
Оцењено са 0 од 565,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Alfa Romeo, Fiat, Lancia, Mercedes, Volkswagen, Volvo auto žabice za tapacir i obloge motora
Оцењено са 0 од 542,00 рсд Dodaj u korpu




