Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Mitsubishi |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 17,2mm |
| Ukupna dužina ili visina | 13,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 17,2mm
Prečnik osovine : 7mm
Ukupna dužina : 13mm
Kom/pak : 10
Mitsubishi Nr.: MB253964
Kataloški broj 16212
Повезани производи
-
Honda
Honda, Mitsubishi, Nissan, Renault kopče za fiksiranje podkrila i branika
Оцењено са 0 од 5110,00 рсд Dodaj u korpu -
Lexus
Mitsubishi ,Toyota univerzalne tiple za šraf od 4,8mm
Оцењено са 0 од 554,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Toyota kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu




