Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Nissan |
| Dimenzije rupe | 5,0mm |
| Namene žabica - kopči | Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 29,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 11,7mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 29,5mm
Prečnik osovine : 5mm
Ukupna dužina : 11,7mm
Kom/pak : 10
Nissan Nr.: 65846-30F00
Kataloški broj 16173
Повезани производи
-
Nissan
Nissan, Subaru kopče za fiksiranje branika i zaštite motora
Оцењено са 0 од 5218,00 рсд Dodaj u korpu -
Honda
Honda, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Toyota univerzalne tiple za šraf od 4,8mm
Оцењено са 0 од 5150,00 рсд Dodaj u korpu




