Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Opel |
| Dimenzije rupe | 9,5*10mm |
| Namene žabica - kopči | Nosaci i delovi fara, Ostalo |
| Prečnik glave | 22,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 9,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 22,7mm
Prečnik osovine : 9,3×9,7mm
Ukupna dužina : 9,5mm
Kom/pak : 25
Opel Nr.: 90506890
Kataloški broj 15386
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Opel, Seat, Volkswagen kopče za fiksiranje keder gume na vratima
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Daewoo, Honda, Hyundai, Suzuki kopče za fiksiranje branika
Оцењено са 0 од 5111,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Univerzalne žabice za fiksiranje obloge automobila i motocikla
Оцењено са 0 од 527,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu




