Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Opel |
| Dimenzije rupe | 8*10mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 18,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 25,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 18mm
Prečnik osovine : 8*10mm
Ukupna dužina : 25,5mm
Kom/pak : 25
Opel Nr.: 1406984
Kataloški broj 15385
Повезани производи
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Daewoo, Honda, Hyundai, Suzuki kopče za fiksiranje branika
Оцењено са 0 од 5111,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Daewoo, Honda, Opel kopče za fiksiranje branika
Оцењено са 0 од 581,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Chevrolet, Daewoo, Opel univerzalne kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 565,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 3,5mm
Оцењено са 0 од 562,00 рсд Dodaj u korpu




