Изборник
| Boja | Siva |
|---|---|
| Brend automobila | Dacia, Renault |
| Dimenzije rupe | 8*11,8mm |
| Namene žabica - kopči | Za fiksiranje kablova |
| Prečnik glave | 13,6*22mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : siva
Prečnik glave : 13,6*22mm
Prečnik osovine : 8*11,8mm
Ukupna dužina : 20,8mm
Kom/pak : 25
Renault Nr.: 7703079800
Kataloški broj 16230
Повезани производи
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Chevrolet, Dacia, Daewoo, Nissan, Renault, Opel kopče za fiksiranje podkrila i branika
Оцењено са 0 од 5130,00 рсд Dodaj u korpu -
Renault - Dacia
Renault Laguna žabice za fiksiranje ukrasne lajsne
Оцењено са 0 од 549,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Dacia, Peugeot, Renault žabice za fiksiranje kablova u motornom prostoru
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Dacia, Fiat, Renault tiple za šraf 3,9mm
Оцењено са 0 од 545,00 рсд Dodaj u korpu




