Изборник
| Boja | Žuta |
|---|---|
| Brend automobila | Land Rover, Opel, Renault |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Tapaciri na vratima, Ukrasne lajsne spoljne, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : žuta
Prečnik glave : 12,5mm
Prečnik osovine : 9mm
Ukupna dužina : 14,8mm
Kom/pak : 25
Land Rover Nr.: DYC101420
Opel Nr.: 4414720, 93176656
Renault Nr.: 7701050734
Kataloški broj 15369
Повезани производи
-
Autobusi i kamioni
Chevrolet, Daewoo, Hyundai, Kia, Mazda kopče za tapacire i fiksiranje podkrila
Оцењено са 0 од 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Ford, Opel žabica za fiksiranje podkrila
Оцењено са 0 од 577,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot kopče žabice za podkrila
Оцењено са 0 од 595,00 рсд Dodaj u korpu




