Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Renault |
| Dimenzije rupe | 6*10mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 11,7*12,8mm |
| Ukupna dužina ili visina | 11,4mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 11,7×12,8mm
Prečnik osovine : 6x10mm
Ukupna dužina : 11,4mm
Kom/pak : 25
Renault Nr.: 7701205107
Kataloški broj 15361
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Dacia, Mercedes, Renault, Seat, Volkswagen kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 580,00 рсд Dodaj u korpu -
Renault - Dacia
Renault clio kopče za fiksiranje instalacije
Оцењено са 0 од 5137,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu




