Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Mercedes, Seat, Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Ostalo |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 17mm
Kom/pak : 25
Mercedes Nr.: A0009913940
Volkswagen Nr.: 2E1857784
Kataloški broj 15223
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Mini, Seat, Volkswagen žabice za tapacir sa vrata
Оцењено са 0 од 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 542,00 рсд Dodaj u korpu




