Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Subaru, Suzuki |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20mm
Prečnik osovine : 7mm
Ukupna dužina : 15,5mm
Kom/pak : 25
Subaru Nr.: 909140051
Suzuki Nr.: 09409-07340
Kataloški broj 15315
Повезани производи
-
Mitsubishi
Mitsubishi, Subaru, Toyota žabice za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 5135,00 рсд Dodaj u korpu -
Honda
Honda, Nissan, Subaru, Suzuki, Volvo žabice za fiksiranje plastičnih elemenata i podkrila
Оцењено са 0 од 5160,00 рсд Dodaj u korpu -
Autobusi i kamioni
Univerzalne kopče za fiksiranje unutrašnje obloge u vozilu
Оцењено са 0 од 569,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Toyota kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu




