Изборник
| Boja | Bezbojna |
|---|---|
| Brend automobila | Suzuki |
| Dimenzije rupe | 8,5mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Ostalo, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bezbojna
Prečnik glave : 12,7mm
Prečnik osovine : 8,5mm
Ukupna dužina : 20,8mm
Kom/pak : 10
Suzuki Nr.: 09409-08322-000
Kataloški broj 16272
Повезани производи
-
Suzuki
Suzuki, Toyota kopče za fiksiranje keder gume ispod haube
Оцењено са 0 од 569,00 рсд Dodaj u korpu -
Autobusi i kamioni
Univerzalne kopče za fiksiranje unutrašnje obloge u vozilu
Оцењено са 0 од 569,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Toyota kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu




