Изборник
| Boja | Plava |
|---|---|
| Brend automobila | Suzuki, Toyota |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : plava
Prečnik glave : 13mm
Prečnik osovine : 9mm
Ukupna dužina : 17,5mm
Kom/pak : 25
Suzuki Nr.: 09409-10312
Toyota Nr.: 90467-10167
Kataloški broj 16335
Повезани производи
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Daewoo, Lexus, Mazda, Suzuki, Toyota kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 559,00 рсд Dodaj u korpu




