Изборник
| Boja | Plava |
|---|---|
| Brend automobila | Mazda, Toyota |
| Dimenzije rupe | 8,5mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,3mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : plava
Prečnik glave : 13,3mm
Prečnik osovine : 8,5mm
Ukupna dužina : 20,8mm
Kom/pak : 25
Mazda Nr.: 9927-40-825
Toyota Nr.: 67771-22010
Kataloški broj 16346
Повезани производи
-
Mazda
Mazda, Nissan, Subaru kopče za fiksiranje podkrila i branika
Оцењено са 0 од 5117,00 рсд Dodaj u korpu -
Honda
Honda, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Toyota univerzalne tiple za šraf od 4,8mm
Оцењено са 0 од 5150,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Daewoo, Lexus, Mazda, Suzuki, Toyota kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 559,00 рсд Dodaj u korpu




