Изборник
“Mazda, Mitsubishi, Opel, Toyota kopče za fiksiranje maske hladnjaka” has been added to your cart. Continue shopping
„Univerzalne kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Chevrolet, Dacia, Daewoo, Nissan, Renault, Opel kopče za fiksiranje podkrila i branika” has been added to your cart. Continue shopping
„BMW, Volkswagen kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)” has been added to your cart. Continue shopping
„Honda Civic, CR-V kopče za ukrasne lajsne“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Mercedes, Volvo kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
„Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Alfa Romeo, Citroen, Fiat, Peugeot |
| Dimenzije rupe | 10*13,3mm |
| Namene žabica - kopči | Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 20,2*25,3mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20,2×25,3mm
Za rupu : 10×13,3mm
Ukupna dužina : 14mm
Kom / pak : 25
Citroen Nr.: 797954
Kataloški broj 15491
Повезани производи
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 540,00 рсд Dodaj u korpu





