Изборник
„Mercedes, Volkswagen žabice za zadnja štop svetla (za tiplu 188216)“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Renault kopče za fiksiranje blatobrana“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Renault žabice za fiksiranje ukrasne lajsne“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Dacia Logan, Logan MCV, Sandero žabice za tapacir na vratima” has been added to your cart. Continue shopping
“Suzuki, Toyota žabica za fiksiranje poluge haube” has been added to your cart. Continue shopping
„Renault R9, R11, R21, R19, Clio, Express šraf za karter M16*1,5mm“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Alfa Romeo, Fiat, Lancia |
| Dimenzije rupe | 12,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 24,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 24mm
Prečnik tiple : 12mm
Ukupna dužina : 16,5mm
Pak/kom : 25
Fiat Nr.: 7637466
Kataloški broj 15924




