Изборник
„Ford Focus (1998-2005) klizač za reparaturu prednjih podizača stakla, leva“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Renault Laguna kopče za ukrasne lajsne” has been added to your cart. Continue shopping
“Honda Accord, Civic kopče za ukrasne lajsne” has been added to your cart. Continue shopping
„Univerzalne kopče za tapacir sa klinom“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Univerzalne žabice za tapacire, branike i zaštite motora“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Mazda kopče za spoljne i unutrašnje obloge vozila“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„BMW, Ford, GM, Opel, univerzalne žabice za fiksiranje obloga“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Ford, Mazda kopče za pričvršćivanje branika“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Hyundai žabice za tapacir na vratima“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Nissan kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Toyota kopče za ukrasne lajsne“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Audi, BMW, Ford, Mini, Seat, Volkswagen žabice za tapacir sa vrata“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“BMW, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje obloga” has been added to your cart. Continue shopping
„Nissan Juke, Maxima žabice za fiksiranje keder gume“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Audi, Ford, Volkswagen limene žabice za fiksiranje podkrila i izolacije haube“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Alfa Romeo, Fiat, Lancia |
| Dimenzije rupe | 13,6mm |
| Namene žabica - kopči | Držac poluge od haube motora |
| Prečnik glave | 18,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 32,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 18mm
Prečnik tiple : 13,6mm
Ukupna dužina : 32,2mm
Kom/pak : 5
Fiat Nr.: 7739088
Kataloški broj 19438
Повезани производи
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu




