Изборник
“Citroen, Ford, Honda, Mazda, Mitsubishi, Peugeot, Subaru, Suzuki, Tesla, Toyota kopče za tapacir na vratima” has been added to your cart. Continue shopping
“Fiat kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
„Univerzalne kopče sa klinom“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Hyundai žabice za tapacir na vratima“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Toyota Land Cruiser kopče za ukrasne lajsne“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Univerzalne žabice za fiksiranje kablova” has been added to your cart. Continue shopping
“Ford Fiesta kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
“Honda, Nissan, Subaru, Suzuki, Volvo žabice za fiksiranje plastičnih elemenata i podkrila” has been added to your cart. Continue shopping
„Autobusi, Ford, kamioni kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Alfa Romeo, Fiat, Lancia |
| Dimenzije rupe | 14,0mm |
| Namene žabica - kopči | Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 25,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 39,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 25mm
Za rupu : 14mm
Ukupna dužina : 39mm
Kom/pak : 10
Fiat Nr.: 51780607
Kataloški broj 15271
Повезани производи
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 542,00 рсд Dodaj u korpu




