Изборник
„Alfa Romeo, Fiat, Lancia, Mercedes, Volkswagen, Volvo auto žabice za tapacir i obloge motora“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Fiat kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Fiat kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Zelena |
|---|---|
| Brend automobila | Alfa Romeo, Fiat |
| Dimenzije rupe | 12,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13/17mm |
| Ukupna dužina ili visina | 23,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : zelena
Prečnik glave : 13/17mm
Za rupu : 12mm
Ukupna dužina : 23,6mm
Kom / pak : 10
Fiat Nr. : 52055148
Kataloški broj 25922
Повезани производи
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 540,00 рсд Dodaj u korpu




