Изборник
„Lada 1200 kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Univerzalne tiple za šraf od 2,9mm“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Ford Fiesta, Escort kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi |
| Dimenzije rupe | 13,8mm |
| Namene žabica - kopči | Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 21,8mm |
| Ukupna dužina ili visina | 24,7mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 21,8mm
Za rupu : 13,8mm
Ukupna dužina : 24,7mm
Kom / pak : 5
Volkswagen Nr. : 8K0863788
Kataloški broj 24332
Повезани производи
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 540,00 рсд Dodaj u korpu




