Изборник
“Honda, Hyundai, Kia kopče za fiksiranje branika” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Srebrna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji |
| Prečnik glave | 24,7*25mm |
| Ukupna dužina ili visina | 8,6mm |
| Vrsta delova | Navrtke, matice, Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : srebrna
Prečnik glave : 24,7*25mm
Prečnik osovine : 7mm
Ukupna dužina : 8,6mm
Kom/pak : 10
Volkswagen Nr.: 8D0805960
Kataloški broj 16439
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Оцењено са 0 од 555,00 рсд Dodaj u korpu





