Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji |
| Prečnik glave | 18,2mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,5mm |
| Vrsta delova | Šrafovi, Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 18,2mm
Prečnik osovine : 7mm
Ukupna dužina : 15,5mm
Kom/pak : 10
Volkswagen Nr.: 8E0805121A
Kataloški broj 16434
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 542,00 рсд Dodaj u korpu





