Изборник
“Univerzalne tiple za šraf od 3,5mm” has been added to your cart. Continue shopping
„Univerzalne kopče sa klinom“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Chrysler, GM auto žabice za fiksiranje izolacije na haubi“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Volvo nitna za fiksiranje podkrila“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)” has been added to your cart. Continue shopping
„Volvo S60, S80, V70, XC60, XC70, XC90 kopče za fiksiranje obloge motora“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Žabice za fiksiranje obloge motora i fiksiranje tapacira” has been added to your cart. Continue shopping
“Chrysler, Fiat Freemont auto kopče, žabice za masku hladnjaka, podkrila i branik” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 8,3mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Tapaciri na vratima, Univerzalne, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 15,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 23,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
SKU
180205
Категорије Audi - Seat - Volkswagen, Bmw - Mini Cooper, Ford, Univerzalne kopče
Tag 180205
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 15mm
Za rupu : 8,3mm
Ukupna dužina : 23mm
Kom/pak : 10
Ford Nr.: 6071353
Kataloški broj 15045
Повезани производи
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne metalne kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 5173,00 рсд Dodaj u korpu




