Изборник
„Mercedes 190 kopče za ukrasne lajsne“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Audi, BMW, Ford, Mini, Seat, Volkswagen žabice za tapacir sa vrata” has been added to your cart. Continue shopping
„BMW 3, 7, Mercedes kopče za fiksiranje tapacira na vratima“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„BMW 3 (e46) žabice za fiksiranje prednjeg branika“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Fiat kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Honda, Nissan, Suzuki, Toyota kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Ford, Mercedes žabice za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, BMW, Mini, Seat, Škoda, Volkswagen |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Podkrila – blatobrani unutrašnji, Univerzalne |
| Prečnik glave | 14,8mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,0mm |
| Vrsta delova | Šrafovi, Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
| Dimenzije rupe | 4,8mm |
SKU
188084
Категорије Audi - Seat - Volkswagen, Bmw - Mini Cooper, Škoda, Torx vijak za lim sa širokom glavom
Tag 188084
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 14,8mm
Prečnik : 4,8mm
Ukupna dužina : 19mm
Kom/pak : 25
BMW Nr.: 07146963883
Škoda Nr.: N90775001
Kataloški broj 15335
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Seat, Škoda, Volkswagen tipla za fiksiranje podkrila (za šraf 183071)
Оцењено са 0 од 566,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Mini, Seat, Volkswagen žabice za tapacir sa vrata
Оцењено са 0 од 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje obloga
Оцењено са 0 од 596,00 рсд Dodaj u korpu





