Изборник
„Suzuki, Toyota kopče za fiksiranje keder gume ispod haube“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Mercedes 190 kopče za ukrasne lajsne“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Bezbojna |
|---|---|
| Brend automobila | Alfa Romeo, Audi, Chrysler, Fiat, GM, Lancia, Seat, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 16*23,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 23,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bezbojna
Prečnik glave : 16*23,5mm
Prečnik osovine : 7mm
Ukupna dužina : 23mm
Kom/pak : 10
Fiat Nr.: 4399987
Chrysler Nr.: 6003349
Volkswagen Nr.: M98905101
Kataloški broj 15139
Повезани производи
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 2,9mm
Оцењено са 0 од 538,00 рсд Dodaj u korpu




