Изборник
“Lexus, Subaru, Toyota žabice za fiksiranje tapacira na A stubu” has been added to your cart. Continue shopping
„Fiat kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Toyota žabice za fiksiranje podkrila” has been added to your cart. Continue shopping
„Audi A6, RS6 kopče za fiksiranje tapacira sa vrata“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Seat, Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 5,8mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima |
| Prečnik glave | 19,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 19mm
Za rupu : 5,8mm
Ukupna dužina : 15mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : –
Kataloški broj 24472
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Оцењено са 0 од 555,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiksiranje unutrašnje obloge karoserije
Оцењено са 0 од 598,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne kopče za tapacir sa klinom
Оцењено са 0 од 548,00 рсд Dodaj u korpu




