Изборник
“BMW, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje obloga” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Seat, Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 40,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 9,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 40,5mm
Za rupu : 9mm
Visina : 9mm
Kom / pak : 5
Volkswagen Nr. : 8E0864227
Kataloški broj 24481
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Volkswagen limene žabice za fiksiranje podkrila i izolacije haube
Оцењено са 0 од 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu




