Изборник
„Hyundai univerzalni limeni šraf 6,3*19mm“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Univerzalne kopče za fiksiranje unutrašnje obloge u vozilu” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 7,5mm |
| Namene žabica - kopči | Podkrila – blatobrani unutrašnji, Tapaciri na vratima |
| Prečnik glave | 22,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 13,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 22mm
Za rupu : 7,5mm
Ukupna dužina : 13mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : 8Z0807300B
Kataloški broj 24213




