Изборник
„Alfa Romeo, Fiat, Lancia, Mercedes, Volkswagen, Volvo auto žabice za tapacir i obloge motora“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Srebrna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 18,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 21,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : srebrna
Prečnik glave : 18mm
Prečnik osovine : 7mm
Ukupna dužina : 21,8mm
Kom/pak : 10
Škoda Nr.: 8D0805121
Kataloški broj 15340
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Volkswagen žabice za fiksiranje podkrila
Оцењено са 0 од 535,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 542,00 рсд Dodaj u korpu





